Koronavirüs (Covid-19) BİLGİLENDİRME

Tüm dünyada olduğu gibi, ülke olarak Koronavirüs (Covid-19)nedeniyle önemli bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte çalışanlarımızınsağlığını korumak ve virüsün yayılmasının önüne geçmek en büyük önceliğimizdir.Bu nedenle daha ülkemizde ilk vaka örneğine rastlanmadan firmamız genelindeyoğun önlemler alınmış ve bu önlemler sürekli takip edilerek, ülkemizde görülenvakalarla da en üst seviyeye taşınmıştır.  

Son günlerde vakaların ülkemizde artışgöstermesiyle, ana önceliğimiz olan çalışanlarımızın sağlığını korumak vevirüsün yayılmasının önüne geçmek amacıyla 23 Mart Pazartesi sabah saat 8:00itibariyle geçici bir süreliğine firmamız tüm birimlerinin (Merkez Ofis, Fabrikave İstoç Şubesi) kapalı tutulması kararını aldık.

Birey olarak her birimizin çok tedbirliolması gereken bir dönemden geçiyoruz ve biz bu konuda üstümüze düşen her şeyiyapmak için mücadele edeceğiz. işbirliği içinde olduğumuz tüm paydaşlarımız,müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz firmamızda görevli ilgili temsilcileriyleiletişim araçları vasıtasıyla her zaman destek almaya devam edeceklerdir.

Mercanlar ailesi olarak bu süreci hepbirlikte atlatacağımıza inancımız tamdır.


Renga Kataloğumuzu İndirin

Renga Broşürümüzü İndirin