Çocuklara Sütü Sevdiren Desenli Cam Şişeler

Çocuklara Sütü Sevdiren Desenli Cam Şişeler

Çocuklarınızın keyifle süt içmesini istiyorsanız, onların sevebileceği ürünleri seçmelisiniz. Doğru yerdesiniz...

Bebeklik ve çocukluk döneminde süt tüketimi, büyümenin devamlılığı açısından oldukça önemlidir. Süt içmek büyüme ve gelişme dönemindeki doku yapımını, güçlü kemik ve diş gelişimini destekler, zihinsel gelişime de katkı sağlar.

Çocuklara süt içirmek için annelerin ne kadar çaba harcadığını görmekteyiz. Hal buyken süt içmek bazı çocuklar ve anneleri için keyifsiz bir rutin olmaktan öteye gitmiyor. Fakat çocuklar için süt içmeyi eğlenceli hale getiren birçok yöntem denenebilir.

Sırf çocuklarınızın kırmasından korktuğunuz için sağlıksız plastik şişeleri tercih etmek zorunda değilsiniz. Cam sağlıktır, Renga marka cam şişelerin tüm kalite kontrolleri yapılmış olup tamamen çevre ve insan dostu olarak üretilmektedir.

Kolay temizlenebilir ve hijyenik olması amaçlanarak tasarlanmış Renga desenli cam şişeler; sızdırmaz kapaklı ve pipetli çeşitleri ile tüm raflarda yerini almıştır. Birden fazla renk ve desen seçeneği ile çocuklarınıza sütü sevdirin.

Desenli cam şişeler ile süt içmeyi alışkanlık haline getirecek çocuklarınıza meyveleri küpler halinde doğrayıp süt ile karıştırarak küçük sürprizler yapabilirsiniz. Pipetli cam şişeleri kullanmak için meyveleri ezmenizi öneririz. Özellikle daha küçük yaştaki çocuklar için de oldukça uygun bir yöntemdir.

Kullanımı kadar temizliği de kolay olan desenli cam şişeleri elde yıkayabileceğiniz gibi bulaşık makinesinin üst rafında da yıkayabilirsiniz. Plastik ve cam olmak üzere iki malzemeden oluşan ürünün plastik parçaları, tüm plastikler gibi elde yıkanılırsa daha uzun ömürlü olmaktadır.

Çocuklarınıza eğlenceli ve keyifle geçirebilecekleri zamanlar hediye etmek ve bu ürünlere daha hızlı ulaşmak için tıklayınız.

31.5.2017 18:45:00

cam süt desenli çocuklar şişeler


Renga 2019 Kataloğumuzu İndirin

Renga 2018 Broşürümüzü İndirin