14

HAMMADDELERİMİZ

1) Ahşap

Ahşap ürünlerimiz sert kayın ağacından ve iç nemi maksimum %12 oranında olmak koşuluyla ileri teknoloji ile donanmış tesislerimizde usta ellerin tecrübesi ile üretilmektedir. Ahşap ürünlerimiz hak ettiği koşullarda ve tecrübeli sanatkarlarımızın elinde o harika şeklini buluyor.


2) Cam


Cam sağlıktır. Cam estetiktir. Cam şeffaftır, içindekini cesurca sergileyecek kadar cüretkardır. Bu yüzden Mercanlar olarak yaptığımız işin insanların sağlıkları açısından ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle her bir cam ürünümüz, tam otomatik makinalarda, el değmeden TS EN 45001 Türk standartlarına göre üretilmektedir. ISO 9001 ve HACCP kalite güvence standartlarıyla tescilleniyor.


3) Metal 


Elit ve modern tasarımlarla krom – nikel kaplamalı olarak üretilen metal ürünlerimiz, ISO 9001 : 2000 kalite güvence standartlarıyla tescillenmiştir. Yani yüksek kalite standartlarıyla. Çünkü Mercanlar kaliteden asla ödün vermez.


4) Plastik 


Gıda ve plastik ilişkisinde iki konu çok çok önemli. Sağlık ve hijyen. Gıda temasında yasal mevzuatlara uygun orijinal ham maddesiyle üretilen her bir ürünümüz, tam otomatik makinalarda ve hijyen koşulları birinci öncelikte yer almak üzere üretiliyor. Ve üretilmeye de devam edecek. Üretimimizde sağlığa uygunluk belgeleri bulunan (FDA, LFGB, TSE) ve yeşil plastik bilinci ile ürettiğimiz ham maddelerimiz ; Polietilen, Polipropilen, Kristal (Polistren), Kopolyesterler, Polikarbon.


5) Porselen 

Porselen ürünlerimizin sırrı, güçlendirilmiş porselenden üretilmeleri ve tasarım üstünlüğüyle dikkat çekmeleri. Üretimde hata kabul etmiyor, sıfır hataya inanıyoruz. Bu nedenle her bir ürün tek tek kalite kontrollerinden geçiyor. Bu sebepten ürünlerimizin kendine ait pazarı vardır.

Renga Kataloğumuzu İndirin

Renga Broşürümüzü İndirin