10.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu üretim kompleksine sahip olan firma, mutfak, tezgâh ve masa üstü ürünlerde her kesime hitap eden geniş ürün yelpazesini; ’RENGA’, ’RENGA PLUS’, ’TASSAR’ ve ’AURA’ olmak üzere dört farklı marka altında tüketicisiyle buluşturuyor. Markaların ürün gamında ise ağırlıklı olarak kavanoz, sürahi, baharatlık, tuzluk, yağdanlık ve saklama kabı… gibi ürünler yer alıyor. 

Renga; çarpıcı renkleri, eğlenceli formları, fonksiyonelliği “cam ve plastik” malzeme eşleştirmeleri ile ön plana çıkan ürün grubuna, Renga Plus ise gastronomi sektörüne hitap eden, “cam-plastik-ahşap-porselen ve metal” malzeme kombinasyonlarından oluşan ürün grubuna sahip. Elit, modern, trendi takip eden formlarıyla öne çıkan Tassar markası altında ise, materyalleri “ahşap, cam, akrilik, porselen ve metal” eşleşmesinden oluşan ürün grubu yer almaktadır. Dekoratif mum grubu ise Aura markası altında bulunmaktadır.

Bugün “MERCANLAR” rekabetini küresel arenada istikrarlı bir şekilde sürdürerek 70’i aşkın ülkede tüketicileri ile buluşuyor, faaliyet gösterdiği ülkelerde pazar payı ve marka bilinirliğini her geçen gün arttırıyor. Yurt içi ve yurtdışındaki geniş dağıtım ağıyla sektördeki konumunu güçlendiriyor.

Hem yurtiçinde, hem yurtdışında uyguladığı üretim ve pazarlama faaliyetlerini müşteri odaklı hizmet anlayışıyla gerçekleştiren Mercanlar, güçlü organizasyon yapısı ve ileri teknolojisi ile dünya çapında tanınan bir firmadır. Sahip olduğu vizyon ve misyon doğrultusunda aynı başarıları önümüzdeki yıllarda da sürdürmeye kararlı olan Mercanlar yeni yatırımlarıyla sektörde büyümeye devam edecektir.

Renga 2018 Kataloğumuzu İndirin

Renga 2017 Broşürümüzü İndirin