9

15.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu üretim kompleksine sahip olan firma, mutfak, tezgâh ve masa üstü ürünlerde her kesime hitap eden geniş ürün yelpazesini; ’RENGA’, ve ’TASSAR’ olmak üzere iki farklı marka altında tüketicisiyle buluşturuyor. Markaların ürün gamında ise ağırlıklı olarak kavanoz, sürahi, baharatlık, tuzluk, çay setleri, yağdanlık ve saklama kabı gibi ürünler yer alıyor. 

Renga; çarpıcı renkleri, eğlenceli formları, fonksiyonelliği “cam veplastik” malzeme eşleştirmeleri ile ön plana çıkan ürün grubuna sahiptir. Elit,modern, trendi takip eden formlarıyla öne çıkan Tassar markası altında ise,materyalleri “ahşap, cam, porselen ve metal” eşleşmesinden oluşan ürün grubuyer almaktadır. 

Bugün “MERCANLAR”rekabetini küresel arenada istikrarlı bir şekilde sürdürerek 70’i aşkın ülkede tüketicileri ile buluşuyor, faaliyet gösterdiği ülkelerde pazar payı ve marka bilinirliğini her geçen gün arttırıyor. Yurt içi ve yurt dışındaki geniş dağıtım ağıyla sektördeki konumunu güçlendiriyor. 

Hem yurt içinde, hem yurt dışında uyguladığı üretim ve pazarlama faaliyetlerini müşteri odaklı hizmet anlayışıyla gerçekleştiren Mercanlar, güçlü organizasyon yapısı ve ileri teknolojisi ile dünya çapında tanınan bir firmadır. Sahip olduğu vizyon ve misyon doğrultusunda aynı başarıları önümüzdeki yıllarda da sürdürmeye kararlı olan Mercanlar yeni yatırımlarıyla sektörde büyümeye devam edecektir.

Renga Kataloğumuzu İndirin

Renga Broşürümüzü İndirin