Renga Hakkımızdaİnsana ve Geleceğe İnanıyoruz


Kökleri 1976 yılına dayanan Mercanlar, yaptığıyeniliklerle lider olan ve sektöre yön veren yapısını kurulduğu günden bugünekadar sürdürmüştür. “Renga” markalı ürünleriyle mutfak eşyaları sektöründekendi ürün grubunun mucidi olan Mercanlar, bu alandaki liderliğini 70 ülkeyeyayılan dağıtım ağıyla ve tüm dünyada büyük beğeni ile kullanılan ürünleriylesürdürmektedir. Hem bulunduğu coğrafi konumun lojistik avantajıyla, hem deyüksek üretim ve stok kapasitesiyle ürünleri çok kısa sürelerde müşterilerineulaştırabilmektedir. Günlük 240.000 adetlik üretim kapasitesi ve ortalama 10günlük sevkiyat zamanıyla alanında ulaşılması güç bir başarıya sahiptir.

Mercanlar’ın tasarım ve Ar-Ge’yi odak noktasına alanfaaliyetleri, kullanıcıların sağlığını ve beğenisini ön planda tutarak, onlaraher zaman tasarım üstünlüğü olan ve en kaliteli ürünleri ulaştırmak üzerinekurulmuştur.

Ağırlıklı olarak cam, plastik ve metal malzemelerinbirlikte kullanıldığı ürün gamında; sürahiler, su, süt ve meyve suyu şişeleri,tuzluk / biberlik ve baharatlıklar, saklama kavanozları ve kapları, yağlık /sirkelikler, bebek ve çocuk beslenme setleri, özel desenli ürün grupları,lisanslı ürün grupları ve plastik mutfak gereçleri yer almaktadır.

15.000 m² kapalı alan üzerine kurulu üretim kompleksinesahip olan Mercanlar, modern üretim tesislerinde, son teknoloji makineekipmanlarıyla ve yetkili kuruluşlarca gıdaya temas uygunluğu teyit edilmişhammaddeleri kullanarak, toplam kalite çerçevesinde üretim yapmaktadır. Bu daMercanlar’ın insana ve çevreye verdiği değerin bir yansımasıdır. Sağlık vegüvenlik önlemleri en üst düzeyde sağlanan mutlu bir çalışma ortamı sayesinde,bugün 200’ü aşkın insan kaynağı, müşterilere sağladığı üstün hizmetin dekaynağıdır.

Küresel arenada rekabet gücü yüksek, dünya çapındamarka bilinirliği her gün artan, ürünleri kullanıcıları tarafından büyük beğenitoplayan Mercanlar, müşteri memnuniyetini her zaman daha yukarı taşımak içinteknolojiye ve üretime sürekli yatırım yaparak, sahip olduğu vizyon ve misyondoğrultusunda sektördeki konumunu güçlendirmeye devam edecektir.

Renga 2018 Kataloğumuzu İndirin

Renga 2017 Broşürümüzü İndirin