İNSAN KAYNAKLARI

Renga İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Politikamız

Güçlü organizasyon yapısı, dinamik ve uzman kadrosu, ileri teknolojisi ile dünya çapında tanınan bir marka olan Mercanlar Mutfak Eşyaları, çalışanına değer veren kültürüyle iyi bir geleceğe inanmaktadır. Firmamız; sahip olduğu misyon ve vizyon doğrultusunda bizimle yol almaya karar veren çalışanlarıyla birlikte gelişerek büyümeye devam edecektir.

Mercanlar Mutfak Eşyaları çalışanlarına farklı ve yaratıcı fikirlerini paylaşabilecekleri etkileşimli, nitelikli, huzurlu, güven duydukları, sıcak bir ortam sunmaktadır.

Tüm çalışanlarına fırsat eşitliği sağlayan, kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayan eğitim programlarıyla performanslarını sürekli ileriye götüren gelişimci yönetim sistemiyle personel devamlılığı ve çalışan memnuniyetini sağlamayı temel amacı olarak belirlemiştir.

Çalışanların gösterdiği performansın adil olarak değerlendirildiği bir ortam sunmak yönetimimizin sorumluluğundadır.

İşe Alım

Mercanlar Mutfak Eşyaları’nda insan kaynakları birimi ve diğer birimler tarafından personel ihtiyacıyla ilgili gereksinimler planlanmakta ve ihtiyaç halinde personel istihdamı gerçekleştirilmektedir. Motivasyonu yüksek, nitelikli, güvenilir, verimli insan kaynağını Mercanlar Mutfak Eşyaları ailesine katarak gelişim ve büyüme sağlamak ana hedeflerimizdendir.

İhtiyaçlar ve büyüme hedeflerimiz dahilinde işe alınacak personelin kalite görüşümüze uygun, azimli, kararlı ve pozisyonun tanımıyla ilgili nitelikleri karşılayacak, işe uygun adaylar olmasına dikkat edilmektedir. Firmamıza gelen başvurular her pozisyon için oluşturulmuş farklı yetkinlik ve niteliklere uygunluk baz alınarak İnsan Kaynakları Departmanı tarafından titizlikle değerlendirilir. İlk mülakatlar İnsan Kaynakları departmanı tarafından yapılır; uygun olan adaylarla ilgili departman Müdürlüğü tarafından teknik görüşmeler gerçekleştirildikten sonra olumlu sonuçlanan adayların referans kontrolü yapılır. Referans kontrolü olumlu sonuçlanan adaylarla teklif aşamasına geçilir ve işe alım süreci tamamlanmış olur.

Başvurular;
- Firmamızda başvurmak isteyen adaylar kariyer sekmesinde yer alan başvuru formunu doldurarak genel başvuru yapabilmektedir. Pozisyon bazında personel ihtiyacı oluşması durumunda oluşan özgeçmiş havuzundan adaylara ulaşılarak gerekli değerlendirmeler yapılmaktadır.
- Firmamızda başvurular aşağıda yer alan kariyer portalı üzerinden de yapılabilmektedir.
- Adayların firmamıza gelerek başvuru formu ile yaptıkları başvurular da İnsan Kaynakları Departmanı tarafından değerlendirilmekte ve uygun adaylarla iletişime geçilmektedir.

Eğitim

İşe alımı gerçekleştirilen adayların oryantasyon süreci başlayarak ilgili teknik ve iş sağlığı eğitimleri personele verilmiş olur.

Yıl başında şirketin hedeflerine, departmanların ve personellerin eğitim ihtiyaçlarına bağlı olarak yıllık eğitim planları oluşturulur. Yıl içerisinde personellerin oryantasyon eğitimleri, İş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, zorunlu eğitimleri, kişisel gelişim eğitimleri ve teknik eğitimleri iç ve dış eğitmenler tarafından personellere verilir. Eğitim planı doğrultusunda gerçekleşen eğitimler faaliyetleri sonrasında etkinlik değerlendirmeleri yapılmakta ve eğitimlerin verimliliği ölçülmektedir.


Renga Kariyer.Net Açık Pozisyonlar Kariyer.net Açık Pozisyonlarımız.
Renga Secretcv Açık Pozisyonlar Secretcv.com Açık Pozisyonlarımız.Özgeçmişinizi formu eksiksiz doldurarak bize gönderebilirsiniz.

CV’ni Ekle
40% Complete (success)

Renga Kataloğumuzu İndirin

Renga Broşürümüzü İndirin